Europa 2 - Maxximum muziky

ČIS T ti z ďalekého RIA posiela multi-kulti novinku Ulicou Blokmi

Ako už Čis T prezradil, jeho vydania sa dočkáme už koncom tohto roka a teda je sa na čo tešiť! K spolupráci si totižto prizval viacero zahraničných hostí, prevažne z ďalekej Kuby.

​​Aktuálny videoklip „Ulicou Blokmi“ však taktiež nie je vyslovene slovenská záležitosť! Natáčal sa v brazílskom Rio De Janeiru popri produkcii videoprojektu pre Slovak Fiction, o vizuálnu produkciu sa postaral Michal Nemtuda a o tú hudobnú Kiki Pro – mimochodom, práve s ním Čis T pripravil hudbu v Santiago de Cuba, preto aj niektoré zábery pochádzajú z Kuby. Druhým MC v klipe je mozambický interpret Corte Cir, ktorý študoval na Kube a práve odtiaľ sa pozná s ČisTym a Kikim. Keďže momentálne žije v Brazílii, pricestoval na výlet do Ria, kde tento song nabral svoju finálnu podobu a kde sa nakrúcal materiál na videoklip.

Ide o historicky prvý klip v brazílskom hudobnom žánri „Baile Funk“ od slovenského interpreta a zároveň o priblíženie tohto fenoménu mládeže v Brazílii aj nášmu publiku. A ako to celé dopadlo, sleduj tu:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach