Europa 2 - Maxximum muziky

Známeho speváka zazreli v L.A. s obviazanou hlavou: Čo sa mu STALO?!

Trojnásobného držiteľa ceny Grammy The Weeknda cez víkend zazreli v centre Los Angeles, ako sa pohybuje s obviazanou hlavou. Našťastie sa spevákovi nič nestalo, natáčal iba nový videoklip k skladbe Scared to Live. Pieseň pochádza z jeho štvrtého štúdiového albumu After Hours a svoj debut zažila ešte v marci tohto roku, počas šou Saturday Night Live.

Hlavné videoklipy z tohto albumu sú prepojené – jeden klip pokračuje tam, kde skončil ten predchádzajúci. Pripravovaný videoklip nadväzuje na udalosti z posledného videa k singlu Too Late, v ktorom dve nadšenkyne plastických operácií našli na ceste odseknutú hlavu The Weeknda a boli jeho krásou tak očarené, že si hlavu vzali do svojho sídla a prišili ju k telu striptéra, aby si následne na takto zošitom tele mohli realizovať svoje sexuálne túžby. Počas natáčania bol spevák obviazaný presne tak, ako vyšinuté plastičky, je teda jasné, že najnovší klip nadviaže na túto líniu. Celý tento bizarný príbeh má svoje počiatky vo videoklipe In Your Eyes, ktorý uzrel svetlo sveta ešte v marci tohto roku. Práve tam máme možnosť vidieť, akým spôsobom spevák prišiel o hlavu.

​Nuž, ako táto morbidná séria bude pokračovať, zistíme už čoskoro so zverejnením klipu. Vyzerá to tak, že si na toto sústo musíme už teraz predpripraviť žalúdky!​

Zdroj: dailymail.co.uk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach