Europa 2 - Maxximum muziky

SEPAR šokuje smutnou správou: Liečim sa na RAKOVINU

Separovi už stihli jeden nádor operovať, zákerná choroba však neustúpila a musel v liečbe pokračovať. „Chemoterapia a jej následky sú najväčšie peklo, čo som kedy zažil.. netušil som v jak hroznom fyzickom stave sa vie človek ocitnúť..“ Kvôli pandémii koronavírusu sa nemohol stýkať ani s najbližšími, mrzí ho najmä, že za ten čas nemohol vidieť deti, aby si neohrozil už i tak slabú imunitu.

Utajiť chorobu mu pomohla i neistá pandemická situácia: „To, že nebola OG tour kvôli korone, mi nakoniec úplne zahralo do kariet, pretože som nemusel vysvetľovať, prečo nehrám, prečo neni tour a čo je so mnou.. logicky to tým pádom neriešil bulvár, ani iné média a ja som bol v kľude a sústredil sa na svoju hlavu.. No napriek tomu ste si OG album išli tak, že na Spotify som sa stal najpočúvanejším interpretom roka 2020.“

Ako však vraví, najdôležitejšia je psychika človeka, aby nepochyboval o dobrom konci, tak ako on. A zdá sa, že tento optimizmus pomohol i Separovi dostať sa von z najhoršieho: „Dnes som bol na kontrole, či chemoterapia zabrala.. prvé výsledky hovoria, že ÁNO.. čakám ešte na jednu správu od človeka z CT, ale vyzerá, že som vyhral.

My dúfame, že áno, a želáme mu veľa síl a skoré uzdravenie!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach