Europa 2 - Maxximum muziky

Môžeme sa tešiť na veľký COMEBACK skupiny PUSSYCAT DOLLS?

Úspešná dievčenská skupina na čele s Nicole Scherzinger dobýjala v období po prelome tisícročia rebríčky hitparád, v roku 2010 sa definitívne rozpadli. Nicole sa rozhodla pre sólovú kariéru, ďalšie členky skupiny sa nijak významne nepresadili. Možno to ich motivovalo k tomu, aby zahodili dávne spory a skupinu po desaťročí opäť obnovili v zložení Nicole, Ashley Roberts, Kimberly Wyatt, Carmit Bachar a Jessica Sutta.

Začiatkom minulého roka vydali singel s názvom „React“ a naživo ho zaspievali i počas finále súťaže X-Factor. Perličkou je, že za toto odvážne vystúpenie dostal britský regulačný orgán vyše 400 sťažností, speváčky zožali dávku kritiky za to, že ich šou bola príliš odvážna a miestami až nemorálna. Mačičky sa chystali i na veľkolepé turné, ich plány však zmarila pandémia koronavírusu, tak sa ich koncertovanie prekladá na tento rok, prípadne iný vhodný termín v závislosti od pandemických možností.

​Úspech ich singla React postavil členky skupiny pred veľkú vec: rokujú totiž o podmienkach novej zmluvy, ktorá by im zabezpečila budúce fungovanie a teda veľkolepý návrat. Popri tom už i Nicole napísala pár vlastných piesní a jednu dokonca o pandémii s názvom „Anti-Party Anthem“, rozhodla sa však, že zatiaľ nebude nič vydávať ako sólová speváčka. Môžeme teda len dúfať, aby sa pandemická situácia zlepšila a The Pussycat Dolls budú späť vo veľkom štýle, prvé hudobné novinky by chceli vypustiť do sveta ešte tento rok!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: thesun.co.uk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach