Europa 2 - Maxximum muziky

Pokorí Najlepší rok môjho života od Zrebného a Frlajsa song, ktorý naspievali SKETCH BROS?

Ruka Hore pripravila pre všetkých svojich fanúšikov špeciálny, vianočný Automat, z ktorého vznikol ďalší hudobný úlet. Text skladby Najlepší rok môjho života chalani zložili kreatívnym spôsobom, a to podľa sviatočných sloganov, ktoré im počas natáčania relácie udreli do očí. Minulý rok priniesli takýto kreatívny koncept v skladbe Bolo to super youtuberská dvojica Sketch Bros – Oliver a Samo.

Tentokrát námet na skladbu vznikol počas natáčania relácie, kedy chalanov upútal pretlak vianočných kampaní, preto si začali zapisovať slogany z jednotlivých billboardov a oslovili na beat producenta songu „Pumpa“ Grizzlyho.

„Snažíme sa v Ruka Hore robiť veci, ktoré sa neočakávajú, preto aj keď to nadhodíme počas natáčania, tak to už musíme splniť. Je to niekedy daň za to, že to sľúbiš pred kamerami a ľudia to vnímajú. Každopádne aj mashup, respektíve krátky hudobný film vznikol tiež spontánnym spôsobom a mali sme samé pozitívne reakcie, pritom sme tým chceli najmä upozorniť na rebrand loga“, opisuje spevák a moderátor Tomy Kotty.

Demo nahrávali v kufri a vizuál ku skladbe vznikol presne tak ako sa nesie pointa celého roka 2020 – zodpovedná izolácia doma.

Viac bláznovstiev našich Sketch Bros si môžeš vypočuť v ich podcaste:

https://podmaz.sk/podcast/sketch-bros

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach