Europa 2 - Maxximum muziky

Trápi ťa úzkosť či osamelosť? Nie si v tom sám, presvedčí ťa o tom novinka Dennisa Lloyda

Izraelského interpreta určite poznáš podľa hitu „Nevermind“ z roku 2016, ktorý ovládol európske hitparády a má desiatky miliónov vzhliadnutí na YouTube. Teraz prichádza so svojou novinkou, v ktorej otvára tému úzkosti a záchvatov paniky, ktorými sám trpí od roku 2017.

Multiplatinový spevák sa v svojej skladbe otvára poslucháčom o svojom boji s depresiou a osamelosťou, čo ho robí zraniteľným, no zároveň dáva ľuďom vedieť, že v tom nie sú sami:

V roku 2017 som zažil prvý záchvat paniky. Bolo to strašidelné – moja myseľ išla na plné obrátky, srdce mi búšilo a ruky sa potili. Vtedy máte pocit, že svet okolo vás sa rozpadá, i keď je to všetko len vo vašej hlave. Neporiadok v mojom živote som však začal upratovať i prostredníctvom hudby a práve vtedy som zložil pieseň Anxious.“ K svojej novinke pridáva i videoklip, ktorý, ako ďalej spevák uvádza, „znázorňuje pocity pri záchvate paniky. Jednou z hlavných ťažkostí pri takejto úzkosti je pocit osamelosti. Máte pocit, že nikto nechápe, čo prežívate. Dúfam, že táto pieseň a videoklip pomôžu tým, ktorí sa cítia osamelí.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: wonderlandmagazine.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach