Europa 2 - Maxximum muziky

MAJSELF, MARTIN CÍSAR a DJ WICH sa spojili v skladbe Horizont! Pred prázdnym publikom sa neocitli len oni…

Majself po dlhšej odmlke štartuje začiatok roka so silnou skladbou, ktorej vizuál hovorí sám za seba významný odkaz. Touto skladbou chceli spolu s režisérom podporiť aspoň takto ako kultúra tie odvetvia, ktoré takisto ako oni prišli o svoje publikum či zákazníkov.

„Myslím, že samotný videoklip hovorí za všetko. Kultúra dostala minulý rok dosť zabrať, no nie je to len o nás, ale o nás všetkých, ktorí prišli zo dňa na deň o svoju prácu. Vybral som si do klipu pár ľudí, ktorých sa to dotýka po pracovnej stránke, ale zároveň sú pre mňa vzorom a motiváciou, že napriek všetkému hľadajú lepší obzor budúcnosti. Veria, že bude lepšie a pozerajú sa dopredu na svoj „horizont“, ktorý ich tak ako mňa, ženie vpred“, hovorí Majself.

​Vo videoklipe od režiséra Lukáša Patrika z LuPa Production vidíme reprezentovať za gastro Andrea Ena, za šport najúspešnejšieho MMA zápasníka Samuela Pirát Krištofiča a kapitána Slovana Bratislava Michala Sersena. Pred prázdnym publikom nielen v klipe sa ocitla aj známa, obľúbená herečka Zuzana Vačková či baletka Dajana Andová a za kaderníkov sa predstavil hairstylista Marek Hubka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

​Za Majselfa, Martina Cisára a DJ Wicha môžete aktuálne zahlasovať aj v 8.ročníku hudobnej ankety RUKA HORE AWARDS na stránke www.awards.rukahore.sk

Zdroj: tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach