Europa 2 - Maxximum muziky

Vystúpenie, z ktorého ti padne sánka! Sleduj, ako The WEEKND ovládol polčas SUPER BOWL

Tohtoročný Super Bowl sa odohral na trávniku Raymond James Stadium na Floride. Každoročne býva beznádejne vypredaný, tento rok to však bolo vzhľadom na pandemickú situáciu inak, kapacita štadióna bola značne limitovaná. I keď by sa doň zmestilo 65 000 ľudí, zaplnený bol iba na tretinu, zápas naživo tak videlo maximálne 25 000 ľudí. Celú túto parádu si tak diváci vychutnali najmä prostredníctvom obrazoviek z pohodlia svojich obývačiek, podľa odhadov to mohlo byť viac ako 100 miliónov ľudí.

Súčasťou tejto udalosti je mimoriadne obľúbená polčasová šou, počas ktorej diváci môžu sledovať vystúpenie tých najlepších z najlepších! Minulý rok zahviezdili latino divy Jennifer Lopez a Shakira, tento rok sa headlinerom stal kanadský spevák The Weeknd.

Pikoškou je, že za svoje vystúpenie The Weeknd nezobral mastný honorár, práve naopak. Zo svojho vačku vytiahol až 7 miliónov dolárov, aby svoje vystúpenie vyšpičkoval k dokonalosti! V jeho 13-minútovom vystúpení zaspieval svoje najväčšie hity z albumu After Hours, ku ktorým už neodmysliteľne patrí typické červené sako a určite spoznáš i tematiku z viacerých jeho klipov, ktoré vydal minulý rok. Pozri si i ty túto zbesilú jazdu, ktorá divákom v Amerike vyrazila dych!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach