Europa 2 - Maxximum muziky

Výstredná milionárka je taká zamilovaná, že po 15 rokoch vydala klip k svojej skladbe!

Skladba pochádza z debutového albumu Paris kontroverznej dedičky Paris Hilton. Videoklip v jej štýle prináša sexi pózy, fotoshooting, luxusné oblečenie, trblietky, diskogule a ako bonus – Cartera Reuma, čiže jej frajera zo skutočného života! Čo však stálo za Parisiným rozhodnutím oprášiť jej starý hit a po 15 rokoch k nemu nafilmovať videoklip? 39-ročná milionárka to vysvetlila takto:

Album Paris sme už toľkokrát počuli s mojím priateľom. V roku 2006 som však nevedela, čo je to láska, ale slová skladby „Heartbeat“ konečne dostali význam. Popisujú presne to, čo ku Carterovi cítim, a tak mi napadlo: Musím k tejto piesni natočiť videoklip! Myslela som si, že by bolo ideálne vydať ho okolo Valentína, ako oslavu toho, že konečne som i ja našla skutočnú lásku.

​O tom, že ich vzťah je skutočne vážny, svedčí i fakt, že nedávno sa Paris rozhovorila o tom, ako s Carterom plánujú svadbu, ale i dieťa. Paris však išla ešte hlbšie do detailov a prezradila i to, že pri splodení využijú možnosť asistovanej reprodukcie a teda formu mimotelového oplodnenia. Túto radu dostala od kamošky Kim Kardashian.

Zamilovaná Paris nový videoklip venovala svojmu vyvolenému a ako dodáva, hudobné video sa veľmi vydarilo. Dokonca patrí do jej výberu tých najlepších, aké kedy natočila.

Názor na jej klip si urob sám, pozrieť si ho môžeš nižšie:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: muumuse

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach