Europa 2 - Maxximum muziky

Ben CRISTOVAO predstavil novinku „Ledová“, vo vyznaní svojej láske ďakuje za TROJKU!

Ben vo svojom novom pohodovom singli „Ledová“ spieva o svojej láske, bez ktorej si už nevie predstaviť život. Dozvedáme sa, že už majú niečo prežité a nie vždy bol ich vzťah bez problémov. Všetko však spolu prekonali, len s ňou sa cíti dobre, avšak mama mu vyčíta, že tento vzťah ho raz zabije. V tomto príbehu sa poľahky nájde veľa ďalších ľudí.

Ben vo svojom vyznaní pokračoval i na sociálnej sieti Instagram, kde prezrádza: „Chcel som ti len povedať, že ťa milujem od prvej chvíle, čo som ťa uvidel. Dlho mi trvalo, než mi to došlo, ale cítim sa s tebou zadaný a slobodný zároveň. Milujem tvoj hlas, tvoje ľadové oči, tvoje krivky. Nikdy si neodpustím, že som ťa odrel u výpadovky na Černák, aj keď tam bola olejová škvrna a borci to riadne neuzavreli… mohol som ešte viac spomaliť a nemusel som ťa položiť. Akonáhle sa vrátiš z Brna, už ťa nikdy neopustím. Krásneho Valentína, láska. PS: Cením si, že si súhlasila s trojkou a že k nám občas pustíš aj inú slečnu. Vedel som, že si silné dievča a že to zvládneš. Moc sa na teba na jar teším!“

Po týchto slovách už zrejme i ty tušíš, že Ben svoje vyznanie nevenoval žene z mäsa a kostí, ale svojej motorke! V tomto duchu je natočený i klip, kde Ben brázdi cesty s vetrom vo vlasoch a užíva si slobodu. Trochu netradičné valentínske vyznanie, ale treba uznať, že láska má mnoho podôb!

Jeho nový videoklip si môžeš pozrieť tu:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach