Europa 2 - Maxximum muziky

Demi Lovato a Sam Fischer odpremiérovali videoklip k piesni o znovunájdení seba samého

Niekedy sa toľko venujeme tomu, ako nás vníma okolitý svet, až zabudneme, ako sa sami cítime. Toto je myšlienka novej sentimentálnej piesne „What Other People Say“ od austrálskeho speváka Sama Fischera (29) a známej americkej interpretky Demi Lovato (28).

Demi sa v nej otvára o tom, ako si za mlada myslela, že bude dobrou dcérou a nenechá sa zviesť na zlé chodníčky. Ako však spieva ďalej, „pozri, kde som, žijem život, o ktorom som povedala, že ho žiť nebudem, chcem sa vrátiť späť.“ Demi naráža na svoju kontroverznú minulosť, kedy okrem psychických problémov bojovala i s poruchami príjmu potravy, alkoholizmom a závislosťou na drogách.

Ako vysvetľuje Sam, skladba je priznaním, inšpirovaná myšlienkou o tom, ako ďaleko to môže zájsť, keď sa ľudia snažia zapáčiť iným, namiesto toho, aby boli sami sebou: „Je to celé o tlaku spoločnosti, o tom, že keď sa zapletiete do niečoho zlého, veľmi vás to zmení.“ Sentiment piesne však má i pozitívny odkaz a prináša posolstvo o spolupatričnosti, pretože keď sa spoja dvaja ľudia, ľahšie nájdu riešenie svojich problémov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: billboard

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach