Europa 2 - Maxximum muziky

Comeback výziev? Slovenských influencerov chytila #spookychallenge

Za ňou stojí obľúbená influencerka Patra Bene. Tá sa na Halloween v roku 2019 vydala za denného svetla (!) preskúmať Strašidelný dom v rakúskom Familyparku a zistiť tak, či je skutočne taký desivý, ako sa o ňom vtedy hovorilo a písalo. Šesťminútové video plné kriku a strachu malo takmer štvrť milióna videní.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Keďže sa brány Familyparku, a teda aj Strašidelného domu, po ročnej pauze spôsobenej pandémiou opäť na Halloween otvorili aj slovenským návštevníkom, Patra Bene sa rozhodla, že na jeho návštevu pozve svojich kolegov zo slovenského internetu. „Mnohí fanúšikovia moje video spred dvoch rokov komentovali slovami, že im tiekli slzy od smiechu. Podobne sa vyjadrovali aj ľudia známi z Instagramu, YouTube, či Tik Toku. A tak som si povedala, že v komentári je každý hrdina. Preto som vyzvala viacerých z nich, aby sa so mnou do najväčšieho zábavného parku v našom regióne vrátili a prekročili prah Strašidelného domu v mojej #spookychallenge,“ hovorí Patra Bene.

Patra sa tento rok na výzvu vo Familyparku originálne pripravila.
Prekonať svoj strach sa tak tento rok rozhodli Patrik Valden Valko, Denisa DeDe Vyšňovská, Peter Pietro Hamráček, Pamela Pitoňáková, SILVR a ďalší. Či boli skutočne takí hrdinovia, ako o sebe tvrdili, môžeš sledovať na ich profiloch. „Moju výzvu neodmietli, no ľahké to nemali. Strašidelný dom vo Familyparku, ktorý sa nachádza len hodinu jazdy autom od Bratislavy, má rozlohu 500 metrov štvorcových a tento rok je tematicky venovaný čiernej mágii a woodoo,“ dodáva Patra. Tak ako v roku 2019, aj tento rok platí, že Strašidelný dom je určený skutočne odvážnym návštevníkom a ľuďom starším ako 14 rokov. Už teraz je z ich videí na Tik Toku a Instagrame jasné, že Patru už podpichovať nebudú. Však, Valden?

https://www.tiktok.com/@valden/video/7022293045475298565

Samozrejme, že veselé halloweenske atrakcie a zážitky čakajú do 1. novembra aj na mladších návštevníkov parku. Ten je opäť plný rozprávkových bytostí a priateľských strašidiel. Nechýbajú skákajúci akrobati a kúzelníci. Tradičnou výzdobou Familyparku sú i tento rok dychvyrážajúce tekvice, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru. Tú doslova podčiarkuje aj maľovanie na tvár a dračia jaskyňa.

https://www.tiktok.com/@pamelaspace/video/7022311704184786181

Najväčší zábavný park v našom regióne je preslávený najmä vďaka kolotočom a húsenkovým dráham. Všetky atrakcie sú sprístupnené aj počas Halloweenu a lákajú jedinečným osvetlením a svetelnou šou.

Familypark počas Halloweenu odporúča Patra navštíviť najmä po zotmení.
Dôležité však je dodržiavať rozostupy, používať dezinfekčné prípravky na ruky a v interiéri dbať o vhodné prekrytie horných a dolných dýchacích ciest. Vzhľadom na súčasné opatrenia je potrebné si vstup do Familyparku zarezervovať online, na stránke familypark.at Tá je dostupná aj v slovenskom jazyku. Počas Halloweenu bude Familypark otvorený pre nebojácnych návštevníkov už od jedenástej hodiny dopoludnia. Zatvára sa o ôsmej hodine večer, no počas víkendov a sviatkov si Halloween vo Familyparku môžete užiť do dvadsiatej druhej hodiny.

V spolupráci s Familypark

Zdroj: PR článok

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach