Europa 2 - Maxximum muziky

Vieš, čo sa teraz nosí, je trendy a jednoducho fakt cool?

Držať tempo s prichádzajúcimi a pribúdajúcimi trendmi môže byť náročné, no ak vieš, čo sa oplatí sledovať a kde nakupovať, nebude to pre teba žiadny problém! Ľuďom zaujímajúcim sa o módu a fashion trendy nemusíme e-shop FACTCOOL zvlášť predstavovať, no ak sa však občas strácaš, chceš poradiť alebo len hľadáš skvelý pomer ceny a kvality, tento medzinárodný e-shop s oblečením, obuvou a doplnkami je pre teba ako stvorený.

Buď jednoducho cool

Doplniť svoj šatník o fresh kúsky môžeš vďaka širokému sortimentu v e-shope FACTCOOL, v ktorých portfóliu sa nachádza takmer 200 tisíc unikátnych produktov značiek napríklad Trendyol, Ombre, Lee Cooper, Nike, Adidas a ďalšie. Na ich webe nájdeš nielen štýlové, ale aj kvalitné a pohodlné veci. Na to, aby si sa obliekal vkusne a moderne zároveň nepotrebuješ sledovať žiadne blogy, hviezdy či influencerov. Inšpiráciu na doladenie tvojho imidžu nájdeš aj priamo na FACTCOOL. Ak v obliekaní patríš medzi tých, ktorí si občas nevedia vybrať, nechaj si poradiť od ich maskota – čivavy Fashion Guru, ktorá má štýl!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Okrem známych značiek nájdeš na FACTCOOL aj rôzne novinky, napríklad ich vlastnú výrobu ponožiek, spodného prádla a čoskoro tričiek a búnd pod značkou Frogies. Daj im ešte chvíľku čas a už čoskoro si budeš môcť vybrať nové trendy kúsky aj v sekcii Home.

„Factcool nestojí na jednom mieste. Factcool hľadá príležitosti a koná ihneď.“

Doručenie zadarmo a ak nesadne, pošleš späť

Ak ti niečo z nových trendy kúskov náhodou nesadne, nemusíš riešiť – tovar môžeš vrátiť kedykoľvek do 60 dní od jeho nákupu. Obliekaj sa kvalitne, trendy a za super cenu! V e-shope FACTCOOL na teba každý deň čakajú nové zľavy a špeciálne akcie. Navyše, za dopravu v tomto e-shope neplatíš a to je fakt cool!

V spolupráci s FACTCOOL

Zdroj: PR článok

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach