Europa 2 - Maxximum muziky

Momo sa opäť spojil s Rytmusom – skladba Moja zóna je len prvou chuťovkou z albumu nadupaného spoluprácami

Raper Momo vydáva svoj už v poradí 11.-ty štúdiový album s názvom MXI. A ako prvú skladbu z neho odpaľuje track Moja zóna, na ktorom mu hosťuje Rytmus.

Čo spolupráca, to zvučné meno

Chalani neboli spolu za mikrofónom od roku 2015 (Momov album HEROIN). Témou tejto skladby spočíva je neprístupnosť cudzím ľuďom, čo do istej miery korešponduje s frázou, ktorá sa okolo Momovho mena točila dlhé roky – Momo sám. Okrem Rytmusa je však album „MXI“ plný aj ďalších nesmierne zaujímavých featuringov. Po prvýkrát budeme Moma počuť s Frayerom Flexkingom a obrovským prekvapením pre fanúšikov je feat. s Majkom Spiritom, čo je jedno z najzaujímavejších spojení v prostredí nášho domáceho rapu za posledné roky.

Pri týchto premiérových spoluprácach však ešte zostaneme, keďže si takto prvé kolabo strihne Momo aj s Pauliem Garandom a Refewom. Ďalej budeme v trackliste počuť Dana Kapitána a na vokáloch aj „neprehliadnuteľný“ hlas Martina Císara. Toho si Momo zavolal do jednej zo svojich najosobnejších skladieb vôbec. Podľa samotného Moma je však najväčšia spolupráca na albume s Hoodinim. Toto meno určite netreba veľmi predstavovať, keďže Hoodini je zodpovedný nielen za hudobné produkcie, ale celkovo za ten celistvý kreatívny proces. Okrem spomenutých kvalitných spoluprác sa fanúšikovia dočkajú tiež pokračovanie série „Ja som Bratislava“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach