Europa 2 - Maxximum muziky

Štartuje Buzzworld by Gabo & Peťo, nový podcast zameraný na marketing, komunikáciu a digitálny svet

Zo zdieľanej vášne pre marketing a komunikáciu sa rozhodli dvaja marketéri, majitelia komunikačných agentúr a hlavne dobrí kamaráti, Gabriel Tóth z Katedra Komunikácie a Peter Šebo z PS:Digital, založiť spoločný podcast Buzzworld.

Každý diel podcastu bude venovaný jednému komunikačnému „buzzwordu“ z pohľadu aktuálnych čísiel, trendov a konkrétnych skúseností. Prvé diely sú o Facebooku, ifluenceroch či TikToku a Gabo a Peťo postupne nahliadnu aj do fenoménov ako sú Instagram, NFT, metaverse či hoaxy.

Za 30 minút sa tak dozvieš nielen niečo nové z aktuálnych marketingových tém, ale sa najmä zorientuješ vo svete plnom cliché a buzzwordov a určite sa pri ňom aj zabavíš. Minimálne tak ako jeho autori, ktorí si často nič nedarujú a neváhajú názory toho druhého označiť za smiešne.

Podcast nájdeš na Podmaze pod názvom „Buzzworld by Gabo&Peťo“.

​O autoroch podcastu:

Peter Šebo

Zakladateľ a CDO PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR a vyučuje na viacerých slovenských univerzitách.

Gabriel Tóth

Zakladateľ a CEO PR a digitálnej agentúry Katedra Komunikácie. Pôsobil 10 rokov na komunikačných oddeleniach veľkých korporácii. Je absolventom politológie na Filozofickej fakulte UK v Bratislave so špecializáciou na online a sociálne siete. Dodnes na fakulte učí.

Zdroj: tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach