Europa 2 - Maxximum muziky

MAJSELF si odskočil do iného žánru, sleduj jeho energické spojenie s MAIREEM!

Skladba v spolupráci s DJ a producentom Maireem prináša už podľa žánru letný vibe, čo aj zo samotného klipu cítiť, no a prináša aj novú hudobnú éru pre samotného interpreta, ktorú si budeme môcť vypočuť už aj na novom albume!

Po skladbe „RUŽE“ na feate s Kalim a skladbou „ZÁVISLÝ“ predstavuje Majself v poradí už tretiu skladbu z pripravovaného albumu, ktorý ponesie názov „PORCELÁN“. Ako aj predchádzajúce vizuály, aj tento nesie špecifickú dejovú linku, ktorú interpret vyskladal s režisérom Jurajom Škulom. Ten okrem kamery riešil aj samotný strih videoklipu.

„Chcel som aby vizuál nebol nejako nasilu motivačný, ale aby z neho išiel pozitívny vibe, nech majú ľudia dobrú náladu, keď si ho pozrú. Zvolili sme koncept, ktorý nie je na Slovensku príliš obohratý, a som rád, že sa nám atmosféru z natáčania podarilo preniesť aj do klipu. Spolupráca s Maireem vznikla ešte minulý rok v marci, kedy sme pôvodne plánovali len jednu skladbu, no keď mi poslal pack z hudbami, dohodli sme sa, že jednu vec spravíme na jeho plánovaný album a jednu na môj“, vysvetľuje priebeh vzniku spolupráce Majself. Energickou skladbou, ktorá nesie humorný klip, no zato dôležitú myšlienku, ktorá vypovedá už z názvu skladby „VYDRŽÍM STÁŤ“, chcel interpret pripomenúť všetkým to, aby sa nevzdávali svojich cieľov a nenechali sa odradiť nikým. Samotný album „PORCELÁN“, ktorý dostal názov podľa jedného z trackov štartuje svoj predpredaj už 20.júna!

„Na albume som sa nelimitoval ničím a skúšal som robiť hudbu čisto podľa toho, čo ma v danom období bavilo alebo hudobne inšpirovalo. Ľudia ma budú počuť v polohách, v ktorých ma už poznajú, ale myslím, že v mnohých ich aj prekvapím. Na albume som pracoval skoro 2 roky, verím že si ho ľudia zamilujú tak ako ja. Hlavne sa neviem dočkať, kedy album odprezentujem aj naživo. Už v najbližších dňoch začnem zverejňovať na svojich sociálnych sieťach termíny a zoznam koncertov. Na niektorých zastávkach sa stretneme aj s Maireem a pre fanúšikov mám pripravené aj jedno špeciálne prekvapenie“, uzatvára Majself.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: TS

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach