Europa 2 - Maxximum muziky

Mark Dann a BuranoWski prichádzajú s horúcou novinkou. Bude to HIT tohto leta?

Pesnička vznikla počas prvej vlny pandémie a nejaký čas bola zavretá v „šuflíku“.

„Priznám sa, že som na ňu skoro zabudol a keď som si ju po dlhšej dobe pustil, ostala mi v hlave celý deň. To bol moment, keď som si povedal, že prišiel čas ju dokončiť“,vyjadril sa Mark Dann.

Po jeho predošlej tvorbe, ktorá bola výhradne v angličtine sa jeho fanúšikovia dočkali prvej slovenskej skladby. Na spoluprácu si pozval talentovaného hudobníka, ktorý je známy pod pseudonymom BuranoWski a verejnosť ho môže poznať vďaka jeho hitu s názvom Lúč.

​​„Tomášovu tvorbu mám napočúvanú a som jeho fanúšik. Minulý rok sme sa zoznámili na odovzdávaní cien a bol mi veľmi sympatický. Poslal som som mu song a on mi za pár minút zavolal, že ide do toho. Teším sa, že môj prvý slovenský song je práve s ním“, prezradil Mark.

O celú hudobnú stránku sa postaral samotný Mark Dann a text skladby napísal Miro Jaroš. Song sa finalizoval v Bas3ment studiu v Prešove a pod mix a master sa podpísal Randy Gnepa.

Vypočujte si toto zaujímavé hudobné spojenie.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Mark Dann je klavirista, skladateľ a hudobný producent pôsobiaci na Slovensku. Je držiteľom niekoľkých zlatých a platinových platní. V roku 2019 sa stal Objavom roka na hudobných cenách rádia Europa 2. V tom istom roku bol nominovaný v TOP 3 na Ceny SOZA v kategórii Najúspešnejší mladý autor. Jeho single sa pravidelne objavujú medzi najhranejšími pesničkami v slovenských rádiách. Jeho singel Freedom bol vo svojom období štvrtou najhranejšou SK/CZ skladbou na Slovensku. (zdroj : ifpi.cz)

Zdroj: TS

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach