Europa 2 - Maxximum muziky

Ex princezná popu na súde! Šokujúca výpoveď Britney proti vlastnému otcovi!

Trinásť nešťastných rokov plných teroru zo strany jej opatrovníka – vlastného otca chce definitívne ukončiť speváčka Britney Spears. Na súde uviedla, že chce späť svoj život a chce byť opäť šťastná.

„Chcem, aby sa toto opatrovníctvo skončilo,“ povedala speváčka počas svojho dlhého a emocionálneho príhovoru pred súdom v meste Los Angeles. Britney odsúdila svojho otca Jamieho, ako aj iných ľudí, ktorí konajú ako jej opatrovníci.

ŽIADNE DETI ANI SVADBA

„Toto opatrovníctvo mi spôsobuje viac škody než úžitku,“ povedala. „Zaslúžim si žiť svoj život.“ Speváčka vyjadrila túžbu vydať sa za svojho priateľa a mať dieťa, čo jej však inštitút opatrovníctva zakazuje.

„Nie som šťastná. Nemôžem spať. Som strašne nahnevaná. Je to šialené,“ povedala speváčka a dodala, že každý deň plače. Okrem toho trpí depresiami a je z celého dlhotrvajúceho stavu traumatizovaná.

Otec Jamie Spears začiatkom roka 2008 prevzal opatrovníctvo nad svojou dcérou pre jej široko medializované psychické problémy. Britney však musí dokázať, že je svojprávna a že dokáže rozhodovať o svojom živote, inak ju americký súd nevyslobodí.

Zdroj: https://www.bbc.com/news/world-us-canada-57586405

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach