Europa 2 - Maxximum muziky

Skupina John Wolfhooker a BEN CRISTOVAO urobili cover singla MY WAY od LIMP BIZKIT

Spolupráca 4-členného hudobného zoskupenia John Wolfhooker so spevákom Benom Cristovaom bola na jar preverená songom Tidal Wave. Teraz si ho kapela pozvala do svojej série 1-2-5 Live Sessions, aby si spoločne strihli My Way od amerických Limp Bizkit. Interpretov sprevádzal DJ Forrest Pine.

Nu-metalová kapela Limp Bizkit funguje s drobnými prestávkami už od roku 1994. Aktuálne na seba strhla vlnu pozornosti svojim vystúpením na festivale Lollapalooza v Chicagu na konci júla, kde predviedla famóznu show s čele s Fredom Durstom. V tom čase už mali John Wolfhooker s Benom Cristovao cover ich singlu z roku 2000 dávno natočený. „V jednej z prestávok počas natáčania videoklipu Tidal Wave začal z nudy na pľaci Adrian hrať rytmus skladby My Way a Ben sa okamžite pridal. Spoločne sme sa na relatívne tichom sete všetci chytili až do refrénu a zistili sme, že song máme veľmi radi a dobre ho poznáme. Keď potom prišiel nápad na 1-2-5 Live Sessions, bolo viac než jasné, že My Way musí zaznieť,“ rozpráva spevák Martin.

Na Limp Bizkit som si ulietaval a poznám od nich všetko, takže dať si to s kapelou John Wolfhooker bol super zážitok a návrat do spomienok. Milujem, ako sú Wolfhookeri zapálení do všetkých svojich projektov, od začiatku do konca bol vidieť zmysel pre detail a na výsledku je to poznať,“ komentuje spoluprácu Ben Cristovao.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

O kapele:

John Wolfhooker je česká štvorčlenná kapela fungujúca od roku 2013. Za ten čas vydala celkom tri štúdiové albumy: When the Hunter Becomes the Hunted, John Wolfhooker a 313 z roku 2019.

Zdroj: tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach