Europa 2 - Maxximum muziky

Saimonsa a Separ bojujú v spoločnej novinke proti DÉMONovi!

Speváčka Saimonsa sa vracia na hudobnú scénu s poriadnou dávkou novej tvorby, ktorú štartuje hneď klipom Démon s aktuálnym interpretom roka 2020 podľa hudobnej ankety Ruka Hore Awards – Separom.

Okrem prepracovaného vizuálu klipu k tomuto songu, ktorý má na svedomí jednem z najuznávanejších umeleckých režisérov – Michala Nemtudu, si raperka pripravila pre svojich fanúšikov prekvapenie v podobe jej prvého, debutového EP, ktoré nesie rovnomenný názov ako klip – DÉMON.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Nerastieme, keď to máme jednoduché, ale vtedy, keď čelíme prekážkam, aj práve tak vzniklo moje debutové EP Démon“, vysvetľuje Saimonsa.

Spoločná skladba so Separom nesie myšlienku odpútania sa. Samotná raperka aj pri tejto skladbe spomína na ťažké obdobie, ktoré prekonala aj vďaka hudbe.

„Mala som veľmi intenzívne životné zmeny, po 12 rokoch som sa rozišla. Potom, keď už som si myslela, že sa môj život pohol správnym smerom, som sa zamotala do vzťahu-nevzťahu. Zažívala som citový kolotoč, vyhýbala som sa kamarátom, nechodila som nikam… bojovala som so svojimi démonmi – depkami, emočnými výkyvmi. Ale zároveň mi to aj veľa dalo, keď sa teraz na to pozerám späť“, hovorí o vzniku skladby Démon.

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach