Europa 2 - Maxximum muziky

Tereza Mašková má perfektnú novinku s názvom Dívej se na mě

Tereza Mašková sa hlási o slovo s novým singlom Dívej se na mě. Novinke nechýba typická strhujúca atmosféra, vďaka ktorej si táto mladá česká speváčka postupne získava stále viac fanúšikov. Podobne ako vo svojej predošlej tvorbe, aj teraz nám pripomenie, že, keď je najhoršie, silu zmeniť všetko k lepšiemu nenájdeme nikde inde než sami v sebe. Tentokrát sa rozhodla svoj singel venovať špeciálne dámam, ktoré po rozchode stratili samy seba a znovu sa našli.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

O videoklip k pesničke sa postaral slovenský režisér Dušan Krajčovič, ktorý nakrúcanie situoval do botanickej záhrady a do výtvarného ateliéru. Tereza sa tak nachvíľu premenila aj na maliarku

„Inšpiráciou na vytvorenie piesne bol pre mňa text od Kamila – príbeh ženy, ktorá po rozchode nájde nový zmysel a radosť zo života. Tereza svojou interpretáciou a speváckym výkonom vystihla a dotvorila atmosféru hudobného motívu, čo je najdôležitejšie. Som z výsledku tejto spolupráce veľmi nadšený a teším sa, že pieseň má aj vizuálnu podobu,“ hovorí Martin Kavulič, ktorý sa ujal pesničky po stránke hudobnej i producentskej.

https://www.instagram.com/p/CdBdp8dN9pL/

Autor náhľadovej fotografie: Oliver Žilák

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach