Europa 2 - Maxximum muziky

Nedaj sa pomýliť, nový song IMT Smile V lete bude vianočným hitom

Spisovateľka a scenáristka Evita Twardzik Urbaníková pripravila ďalší film podľa knižnej predlohy. V lete ti poviem, ako sa mám má prísť do kín na Valentína už budúci rok (ak by nebola pandémia, už si ho v kinách užívame teraz).

Titulnú skladbu k filmu nahrala, ako inak, kapela IMT Smile na čele s frontmanom Ivanom Táslerom. Song s názvom V lete je aj napriek svojmu názvu silným adeptom na vianočný hit.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Hudba k piesni mi napadla asi deň pred prvým stretnutím s Evitou a Oľgou, niekedy v máji ešte pred tým, ako som videl film. A vnútorne som cítil, že je to tá pravá pieseň pre tento film. Text napísal Vlado Krausz, pri otázke, že či má byť vianočný som mu povedal že len tak trochu, skôr pocitovo:), tú atmosféru mu skôr dodávajú ukážky z filmu, a aktuálne ročné obdobie“ hovorí Ivan Tásler.

Ivan, ďakujeme – aj za pesničku, aj za to, čo prežívame popritom. Vidíme sa v kinách na Valentína 2022,“ napísala šťastná Evita na svojom Instagrame.

IMT Smile už s Evitou spolupracovali na filme Príliš osobná známosť, kde vytvorili takisto úvodnú pieseň s rovnakým názvom.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach