Europa 2 - Maxximum muziky

Majself vydáva klip k skladbe Všetci nám môžu

Majself vydáva videoklip ku skladbe Všetci Nám Môžu, ktorá sa objavila na albume Porcelán.

Fanúšikovia si klip odhlasovali prostredníctvom ankety na Instagrame, kde na svojom profile v stories rapper umožnil sledovateľom rozhodnúť. Opýtali sme sa ho, či by skladba dostala svoj vizuál bez ohľadu na víťaza, alebo ho fanúšikovia presvedčili:

„Popravde, akonáhle som mal dokončený album Porcelán, tak už predtým som tušil, že tých videoklipov vznikne viac. Na túto skladbu som ho chcel spraviť určite, pretože patrí medzi moje obľúbené. Tiež som dával fanúšikom možnosť vybrať na aký song ho natočíme. Oni zahlasovali za Všetci Nám Môžu, takže som sa im snažil vyhovieť,“ vysvetlil Majself.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V klipe sa objavuje aj jeho manželka Júlia, s ktorou tvorí pár už 13 rokov. Sympatická polovička hudobníka je zručnou make-up artistkou, nechtovou dizajnérkou a modelkou. Majself nám však prezradil význam lokácií, kde sa klip natáčal, ako aj dôvod obsadenia poledancerky do deja:

„Klip pozostáva zo spomienkových i reálnych častí, tá reálna zachytáva to, že mám rodinu, ktorú mám rád a dom, kam sa za nimi môžem vrátiť. Reprezentuje to takú spokojnosť a vnútorný kľud, ktorý z toho cítim. Prvá príbehová linka sa odohráva v hoteli, kde som pracoval predtým, ako som začal aktívnejšie robiť muziku a spomínal som si na to, že sa tam ľudia ku mne správali naozaj otrasne a nikdy by som sa tam nechcel vrátiť. V druhej ukazujem veci a ľudí, ktorých mám rád, teda moju rodinu a hudbu. Tieto dve veci mám najradšej na celom svete.

Čo sa týka ostatných účinkujúcich, máme tam poledancerku, ktorá pridáva dôraz na vetu „musíš sa točiť, aby si pochopil tú hru“. Takisto aj v mojom odvetví sa človek musí vedieť obracať a točiť a ideš vlastne s kožou na trh. Preto je tam tá poledancerka, ktorá je toho jasným dôkazom, pretože si jej práca vyžaduje veľký kus odvahy.“

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach