Europa 2 - Maxximum muziky

Nová hviezda na hudobnom nebi? Vypočuj si debut len 11-ročnej speváčky Sarah C

SARAH C vydáva svoj prvý debutový singel Opäť sú Vianoce, ktorým upriamuje pozornosť zábavným spôsobom na sviatky také, aké sú v realite. Teda plné zhonu a stresov, ale vždy na konci dňa sú pri Štedrej večeri všetci usmiatí a spokojní.

Skladba vychádza aj s milým a zábavným videoklipom, ktorým sa tvorcovia snažia tému Vianoc odľahčiť zábavným spôsobom. Mladá speváčka sa veľmi šikovne zhostila postavy vo videoklipe a podarilo sa zachytiť reálne Vianoce so šťastným koncom.

Speváčka sa okrem hudobnej kariéry venuje aktívne aj dabingu a bude ju môcť počuť v rôznych detských seriálových rozprávkach alebo filmoch. Dnes vychádza novinka, ktorá predznamenáva nový veľký projekt v spolupráci s Michalom Nemtudom a Adamom ADiss Miščíkom.

Mladá 11-ročná speváčka hovorí o skladbe ako o pomoci pre ostatných teenagerov, ktorí v tom nikdy nie sú sami:

„Chceli sme sa zamerať na obdobie vianočných sviatkov, kde má byť radosť a láska, ale sú aj zhony a stresy. Chceme osloviť hlavne teenagerov aj v iných songoch, aby vedeli, že doba je ťažká, ale musia bojovať a že je tu vždy niekto kto im pomôže. Aj naše pesničky im majú pomáhať, aby im vždy zlepšili náladu a a dali im jasný odkaz, že vždy môže byť lepšie a aby im pesničky otvorili oči, nič nie je také čierne, ako sa zdá. Ďalšiu pesničku pripravujeme o láske. O láske k rodičom, ku kamarátom, k zvieratkám a prírode. Mne býva tiež niekedy smutno, keďže som jedináčik, ale rada si zavolám cez videohovor s kamarátkami, alebo si zaspievam.“

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach