Europa 2 - Maxximum muziky

Daj si ďalšiu anglickú chuťovku od Alana Murína – Tu je jeho funky One day

Svetový zvuk, skvelá angličtina a ten vibe, ktorý ťa zaručene chytí – taká je novinka od speváka Alana Murína. Je to ďalší anglický kúsok, po tracku Already gone, si môžeš vychutnať jeho One day. Funky pieseň o budúcnosti a o tom, čo bude „jedného dňa“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Pesnička One Day je pokračovaním tvorby s akustickým retro zvukom, ktorý som do svojej hudby priniesol pesničkou Snívam na začiatku tohto mesiaca. Tento krát sa jedná o tanečnejšiu a energickú záležitosť, ktorá vám dúfam pomôže sa cez sviatky udržať na nohách s úsmevom na tvári. Verím, že s témou sa bude vedieť stotožniť väčšina mojich rovesníkov ale aj hoci kto, kto od svojho života ešte očakáva veľké veci.

Takáto pieseň bola už dlhšie mojim snom a určite by som v tomto štýle chcel vytvoriť aj niekoľko ďalších. V poslednej dobe ma totižto začali extrémne baviť roky osemdesiate. Žánre ako funk, R&B, soul či pop z tejto éry pre mňa predstavujú vyšperkovanú muzikálnosť, ktorá mi v dnešnej dobe niekedy chýba. V určitom zmysle je každý z nich štýlom, ktorý vie naozaj krásne a prirodzene odhaliť znalosti a skúsenosti hudobníka,“ uviedol spevák.

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach