Europa 2 - Maxximum muziky

Šorty a Ego vydávajú nový videosingel Oukej. Pusti si ich spoločnú novinku hneď teraz!

Pieseň Oukej, na ktorej Šorty spolupracoval s Egom, je tretím videosinglom z minuloročného EP-čka. To dostalo názov Sám sebou.

O videá k predchádzajúcim singlom Sám sebou a Ešte raz tentokrát sa postaral Imrich Kútik, ktorý vytvoril vizuál aj k spomínanej novinke. Za hudbou a zvukom stojí producent Fillipian.

Pieseň hovorí o vzťahu medzi mužom a ženou a predovšetkým o tom, ako by mali muži efektívne predchádzať hádkam s ich polovičkami.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Nezvyknem vyhrávať hádky s mojou ženou, a preto sa im snažím vyhýbať čo najviac. Je jasné, že sa tomu občas vyhnúť nedá, veď spolu zdieľame život viac ako šesť rokov. Myslím, že o ďalšiu hádku si koledujem vydaním tohto tracku,“ smeje sa Šorty.

Animované video dotvára celý song a nesie sa v Anime štýle. Vystupuje v ňom žena, superhrdinka, ale aj tvor, ktorý vyzerá ako Pikachu zo slávnych Pokémonov.

„Mám prichystané aj nové single, ale kým dostanú finálnu podobu, potrvá to ešte pár mesiacov. Ale ako hovorím, nikam sa neponáhľam,“ uzatvára.

Keďže harmónia vo vzťahu je dôležitým elementom, novinka od Šortyho a Ega vyšla symbolicky na Deň zaľúbených. Singel v sebe nesie jasný návod, ako predísť hádke nielen počas Valentína, ale aj vo všedné dni. Vypočuj si skladbu už teraz!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach