Europa 2 - Maxximum muziky

Nie je len talentovaná herečka! Zendaya naspievala s Labrinthom duet

Skladbu I´m Tired naspieval originálne Labrinth sám a vydal ju ešte pred mesiacom po tom, ako sa objavila v populárnom seriáli Euphoria. Najnovšie sa však rozhodol prespievať ju so Zendayou, čím z nej spravili duet. Hlas talentovanej herečky jej dodal poriadny šmrnc, vypočuj si ju!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Labrinth je oficiálnym skladateľom spomínaného seriálového megahitu. Skladby k nemu skladá sám a aj ich následne nahráva. Na I´m Tired spolupracoval aj so Zendayou, ktorá pomáhala pri skladaní textu.

Ak patríš k pozorným divákom, ktorým nič neutečie, Labrintha si mohol vidieť aj priamo na televíznych obrazovkách, pretože spomínaný song zaspieval v štvrtej časti druhej série. So skladbou však nebol spokojný. „Verzia skladby, ktorú sme vydali, sa mi veľmi nepáčila, a tak sme ju dali offline. Potom som ju počul spievať Zendayu a jej verzia sa mi páčila oveľa viac,“ povedal pre MTV News.

Zendaya hrá v seriáli Euphoria hlavnú postavu Rue a v pondelok vyšla na Slovensku posledná časť druhej série. Ak si si tento seriál obľúbil rovnako, ako milióny ľudí po celom svete, určite ťa poteší správa, že bude mať aj pokračovanie. Oficiálny dátum tretej série zatiaľ nie je známy, no dočkať by si sa jej mal už začiatkom roka 2023!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach