Europa 2 - Maxximum muziky

Obrovský úspech pre slovenskú DJ-skú scénu. Changing Faces zahrá na Tomorrowlande!

Slovenský DJ Changing Faces sa predstaví na najväčšom tanečnom festivale Tomorrowland! Bude tak prvý slovenský DnB DJ, ktorý má tú česť.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tomorrowland sa po dvojročnej pauze bude už tradične konať v Belgicku. V rokoch 2020 a 2021 bol zrušený kvôli pandémii. Pôjde tak o najväčšiu žúrku, akú si vieš predstaviť, čo potvrdzujú aj uverejnené čísla. V roku 2018 sa predalo 400-tisíc lístkov a navštívili ho ľudia z viac ako 200 krajín, z čoho vyplýva, že ide o medzinárodný a najväčší festival svojho druhu.

Koná sa od roku 2005 a každoročne ho navštevujú fanúšikovia elektronickej hudby vďaka zábave, tanečnej hudbe, ale aj známym interpretom. Ak sa ho plánuješ zúčastniť, tešiť sa môžeš na dedinku Dreamville, v ktorej sa kempuje a nájdeš v nej všetko, čo si vieš predstaviť a možno aj viac. Nechýbajú tam supermarkety, salóny krásy, obchody s príslušenstvom na tetovanie a mnoho ďalšieho. Toto všetko sa rozprestiera na rozlohe 218 futbalových ihrísk.

Festival sa tento rok bude niesť v téme The Reflection of Love a bude sa konať počas troch víkendov – od 15. do 17 júla, od 22. do 24. júla a od 29. do 31. júla.

Pozri si aftermovie z roku 2019!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach