Europa 2 - Maxximum muziky

Tomuto sa hovorí skvelé hudobné spojenie! Camila Cabello a Ed Sheeran predstavili chytľavú letnú novinku Bam Bam!

Vo vzduchu už pomaly cítiť jar, no s novinkou Bam Bam od Camily Cabello a Eda Sheerana sa presunieš rovno leta. Spevák je známy pre svoje romantické a pomalé balady, no táto skladba je od toho vzdialená na kilometre! Je plná latino rytmov a ak si ich spoločný duet pustíš čo i len raz, nebudeš ho vedieť dostať z hlavy!

Chytľavá skladba je ako stvorená na piatkový večer a dvojica potešila fanúšikov aj klipom. Camila v ňom jednoducho žiari!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Spomínaná novinka vyšla len deň po speváčkiných 25. narodeninách a pochádza z pripravovaného albumu. Ten nazvala Familia a podľa Just Jared sa na neho môžeme tešiť už budúci mesiac.

Nápad naspievať horúci letný hit vznikol len pred nedávnom a fanúšikovia očakávali, že práve táto pieseň bude „porozchodová“. A vyzerá to tak, že mali pravdu, aj keď nejde o klasický, uťahaný, plačlivý song. Mladá speváčka spieva: „Povedal si, že neznášaš oceán, no teraz surfuješ. Povedala som, ti, že ťa milujem do konca života, ale práve som predala dom. Keď sme spolu začali, boli sme deti. Teraz sme už asi dospelí.“

Netreba trikrát hádať, komu sú s najväčšou pravdepodobnosťou tieto slová určené, keďže sa len pred pár mesiacmi rozišla so spevákom Shawnom Mendesom.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach