Europa 2 - Maxximum muziky

Alan Murín pozdravuje zo slnečnej Kalifornie, kde spolupracoval s americkým raperom. Vypočuj si ich skvelý song AYAY!

Tento americký flow sa naozaj podaril! Alan Murín sa vydal do USA, odkiaľ posiela pozdrav v podobe skladby AYAY. Na skvelej novinke spolupracoval s americkým raperom, ktorý vystupuje ako Raunii. K fresh songu vydali aj slnečný videoklip, ktorý je plný záberov z Los Angeles, sleduj!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Slovenský spevák priznal, že do Ameriky odišiel, aby nadviazal kontakty s ľuďmi, ktorí sa hýbu v hudbe. Keď prišiel, dostal sa do divnej situácie: „Ocitol som sa v miestnosti so štyrmi chalanmi z undergroundovej scény, ktorí mi povedali, že ak zaplatím 20-tisíc dolárov, spravia zo mňa predskokana na koncerte veľkého hudobníka.

V ten deň sa podľa jeho slov dal do reči s 30 až 40 ľuďmi a keď už strácal na konci dňa nádej a bol zmierený s tým, že to skúsi opäť zajtra, stretol človeka, s ktorým ešte v ten večer skončil v štúdiu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Boli sme tam zhruba od jedenástej večer do deviatej ráno a vytvorili sme niekoľko rôznych nápadov. Postupom času sme sa spoznali bližšie, zoznámil som sa aj s jeho známymi a začali sa diať veci, ktoré by sa dali nazvať splneným snom,“ hovorí o svojich zážitkoch.

Vyzerá to tak, že Alanovi sa v USA páči, a tak skoro sa vrátiť neplánuje. Ako on sám povedal, zatiaľ si predĺžil pobyt na ďalší mesiac.

Zdroj: tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach