Europa 2 - Maxximum muziky

Trio Swedish House Mafia prichádza s debutovým albumom, ktorý je plný tanečných bangerov!

Swedish House Mafia zložená z Axwella, Sebastiana Ingrossa a Stevea Angella ohlásila rozpad takmer pred desiatimi rokmi, no zdá sa, že spoločné vystupovanie im natoľko chýbalo, že v roku 2018 potešili fanúšikov comebackom. O tom, že sú pri chuti, niet pochýb – teraz prichádzajú s novým albumom, ktorý nazvali Paradise Again.

Na historicky prvom albume, ktoré tanečné trio vydalo, sa nachádza 17 skladieb a nájdeš na ňom spoluprácu s raperom A$AP Rockym, ale aj s Ty Dolla $ign. Už si počul všetky nové songy? Ak nie, treba to napraviť!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Ingrosso priznal, že počas pandémie sa nesústredili na nič iné, len na novú hudbu, píše Forbes. Tiež povedal, že v minulosti vydávali singel za singlom a mali pocit, ako keby sa museli stále za niečím naháňať, a tak si teraz dali načas.

Keď mu vraj Steve prvýkrát povedal, že by mali spraviť album, chcel vyskočiť z okna. Vraj sa tejto myšlienke bránil, pretože v minulosti im trvalo veľmi dlho vydať nejaký singel, nie to ešte celý album!

Nemožné sa však stalo skutočnosťou a albumu sme sa konečne dočkali!

To však nie je ich jediný úspech posledných dní – v nedeľu ukončili prvý víkend festivalu Coachella, na ktorom boli headlinerom aj spoločne so spevákom The Weekndom, a takto to tam vyzeralo!

https://www.youtube.com/ZQ8QChtjfxg

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach