Europa 2 - Maxximum muziky

Chceš zažiť súkromný koncert skupiny Heľenine oči? Povieme ti, ako na to!

Prešovská kapela Heľenine Oči v lete vydala svoj najnovší štúdiový album Cirkus22, z ktorého piesne aktuálne spolu s fanúšikmi spieva počas letných koncertov. Po obrovskom úspechu piesne NAKA, ktorá je taktiež súčasťou čerstvého nosiča, a dosiahla miliónové videnia na YouTube, má kapela opäť dôvod na radosť.

Pesnička Langoš, ktorá zarezonovala chytľavou hudbou, vtipným textom, slovensko-maďarskými komoleniami, ale aj tancom, ktorý hudobníci vo videoklipe počas celej piesne predvádzajú, má viac ako milión videní! Pri tejto príležitosti sa chalani rozhodli, že odmenia podporu od fanúšikov súťažou o súkromný koncert!

Zapoj sa do súťaže o súkromný koncert – bude to sranda!

Ako sa do súťaže zapojiť, vysvetľuje spevák Heľeniných Očí, Martin Mihalčín: „V zásade ido o to, aby skupinky ľudí nacvičili choreografiu, ktorá sa nachádza v našom klipe. Či už to budú prešovskí dobrovoľní hasiči pred svojimi autami a do vzduchu bude striekať voda, alebo trenčianske mažoretky v tuneli, alebo sestričky z michalovskej nemocnice na pláži v Chorvátsku, alebo len partička kamošov, či rodinný klan… Zapojiť sa môže ktokoľvek s fantáziou a chuťou naučiť sa langošovskú choreografiu.“

Tanec, ktorý má zatiaľ pracovný názov LangošTanec (možno práve vďaka súťaži sa kapele podarí zvoliť najoriginálnejšie pomenovanie), ktorý vymyslel choreograf Vilo Mikula z PUĽS-u, sa už teší obľube návštevníkov koncertov veselého zoskupenia.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Súťaž bude prebiehať na Facebooku kapely, víťaza vyberú Heľenine Oči

Vnuknutím na usporiadanie takejto súťaže bolo pár videí podobného charakteru, ktoré kapela už od ľudí dostala. „Najprv nás to len milo prekvapilo, ale následne nám napadlo, že by sme mohli takéto langošpárty nejakým spôsobom zverejňovať a riadne odmeniť. Ľudia pri tom, čo sa okolo nás deje, často zabúdajú na radosť zo života a tú medzi nich chceme dostať,“ ozrejmuje spevák. „16.8.2022 vyhlasujeme začiatok výzvy na LangošTanec na našom Facebooku a vyhodnotenie sme naplánovali na krásny dátum 1.10.2022,“ dopĺňa.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Partičky nádejných tanečníkov tak majú takmer dva mesiace, aby nácvik choreografie podľa videoklipu zmákli. Víťaza bude po dlhom zvažovaní vyberať celá kapela Heľenine Oči spolu s choreografom Vilom Mikulom, ktorý kroky tanca vymyslel. „Všetky videá budeme priebežne zverejňovať aj na našom Facebooku a možno aj na našom YouTube kanáli. Kritériá sú v zásade jasné. Čo najviac tanečníkov, šiši nápad a, samozrejme, kvalitné prevedenie,“ približuje Mihalčín.

Víťaz dostane súkromný koncert kapely Heľenine Oči spolu s veľkým, profesionálnym pódiom, aparatúrou a svetlami v hodnote okolo 10 000 Eur. Každý, kto sa na výhernej choreografii zúčastní, si bude môcť pozvať na tento koncert neobmedzený počet kamarátov.

„Odozva ľudí na naše piesne je proste parádna. Ja hrozne ďakujem za fanúšikov, ktorých máme. Sú prajní, chápu, že sa nechceme hrať na majstrov sveta, ale spraviť im radosť a trochu krajší deň pri počúvaní našej hudby, prípadne na koncerte. Vlastne toto celé robíme kvôli tomu, že sú na nás ľudia obrovsky príjemní. Chceme im to nejako vrátiť. Takže nacvičujte, tancujte, bavte sa a čaká vás súkromný koncert kapely HEĽENINE OČI so všetkým, čo k tomu patrí, a to zadara. Samozrejme, ale musíte vyhrať. Držíme palce,“ odkazuje spevák kapely.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach