Europa 2 - Maxximum muziky

S Alanom Murinom sme chceli vytvoriť track na jeho nový album. Nakoniec to skončilo u mňa, hovorí o novinke Matej Straka

Matej Straka a Sara Rikas dnes odpremiérovali najnovší song Vietor na Europe 2. Na feate je aj Alan Murin, ktorý svojim hlasom doplnil vokály. V špeciálnom rozhovore u Beccy a Šortyho Sara Rikas prezradila, ako sa jej po boku dvoch talentov spolupracovalo.

„Bolo to výborné, pretože Matej aj Alan sú veľkí profíci, ktorí sú precízni perfekcionisti,“ priblížila. Matej, ktorého môžeš poznať z dvojice Nerieš, prezradil, že prvotne sa s Alanom Murinom stretli v štúdiu, aby niečo nahrali na Alanov nový album, ktorý je už momentálne teraz v predpredaji. Dopadlo to však tak, že track nakoniec skončil u Mateja.

Fanúšikovia sa po tejto novinke môžu pýtať, či sa skupina Nerieš náhodou nejde rozpadnúť. „Nič sa nedeje a fanúšikovia sa ničoho nemusia báť. Máme pred sebou ešte dosť veľa spoločných koncertov,“ ubezpečil všetkých Matej, ktorý tiež dodal, že obidvaja sa okrem spoločných vecí sústreďujú aj na sólo projekty.

Vypočuj si celý rozhovor a sleduj videoklip, ktorý vyšiel len pred pár hodinami!

​https://www.youtube.com/watch?v=i157KwAOelM

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach