Europa 2 - Maxximum muziky

Emma Drobná ti rozpovie o svojom sne, ktorý mala na Havaji

Jedna z najtalentovanejších slovenských speváčok Emma Drobná vydala v týchto dňoch nový singel s názvom Hawaii. Už sú to približne dva roky, od vydania jej druhého štúdiového albumu Better Like This, z ktorého sa dodnes hrá hit Yeah Baby! a ktorý sa dlhé týždne objavoval v slovenskej TOP 100 Airplay hitparáde.

Emma minulý rok naspievala aj duet Naše hriechy s Adamom Ďuricom, ktorý sa objavil na jeho albume. Posledné roky strávila veľa času hlavne cestovaním s jej partnerom, bývalým futbalistom Filipom Šebom, s ktorým tvoria šťastný a harmonický pár.

Nedávno si užívali dovolenku na Havaji a práve tam vznikla nová skladba. „Asi tým veľmi neprekvapím, keď poviem, že nápad na skladbu vznikol na Havaji. V texte opisujem momenty, ktoré som tam naozaj prežila. Raz večer som nemohla zaspať, tak som si sadla po polnoci na pláž k oceánu. Všade bola tma, všetci dávno spali a ja s pohárom šampanského medzi drobnými kvapkami dažďa, som počúvala len šum oceánu. Presne to sa stalo a presne o tom som začala písať text. Bol to zvláštny pocit pokoja, ktorý si budem navždy pamätať,“ spomína speváčka na tvorivé chvíle a dodáva: „V skladbe sa mi prelína realita so snením a spomínaním na sen, ktorý sa mi vryl veľmi pod kožu. Samotný sen v texte nepopisujem do detailov, lebo snom niekedy poriadne ani nerozumieme,“ dodala.

Ak si ešte nevidel nový klip a ani si nepočul najnovší song, je to to pravé, čo dnes potrebuješ počuť!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

K piesni vznikol aj videoklip, ktorý vytvorili pomerne rýchlo od dokončenia skladby. Do siedmich dní sme dali dokopy celý tím ľudí, z čoho som sa veľmi tešila, nakoľko to bolo pre mňa stále ešte všetko veľmi čerstvé. Spolupracovala som so šikovnými a príjemnými ľuďmi. O produkciu sa postaral Peter Hledík a réžie sa ujal Bohumil „Boyo“ Dohnal. S nimi som spolupracovala už na dvoch predošlých klipoch, takže som vedela do čoho idem a že im môžem plne dôverovať. Kostýmy a fantastickú energiu do natáčania pridal Ferko Mikloško, ktorý sa objaví vo videu a vypomohli aj talentované dievčatá z tanečnej skupiny Ladylicious,“ prezrádza k spolupráci.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach