Europa 2 - Maxximum muziky

Dara Rolins oznámila obrovskú novinu: Fanúšikovia sú nadšení!

Dara Rolins je neskutočná energická raketa, ktorá vie, ako odpáliť skvelú šou! Pred pár dňami predviedla famózne vystúpenie v pražskej O2 Aréne. Najväčší koncert v jej živote bol vypredaný do posledného miesta a všetci, ktorí sa ho zúčastnili jednohlasne hovoria, že to bola akcia na svetovej úrovni.

Dara zorganizovala koncert za dva mesiace, avšak na pomoc mala tím, ktorí sa skladal z 320 členov. Išlo o veľkolepé predstavenie, o ktorom sa hovorilo niekoľko dní. Možno aj preto, že na jednom pódiu sa vedľa speváčky objavil aj Rytmus, s ktorým si zaspievala ich veľký hit z roku 2006 Party DJ.

Tí, ktorí sa koncertu nezúčastnili, boli po zhliadnutí fotografií a videí poriadne smutní. A tak je skvelou správou novinka, ktorú prezradil ako prvý český moderátor Leoš Mareš: Bude sa konať druhý koncert tohto typu! Po tejto správe sa nepotešili len tí, ktorí sa jej narodeninového koncertu nezúčastnili, ale dokonca aj tí, ktorí si ho užili na vlastnej koži. Niektorí sa totižto chystajú ísť aj na druhý koncert. Nápad nevznikol u samotnej Dary, prehovoril ju až Leoš.

Narodeninová párty Dary Rolins tak pokračuje a zúčastniť sa jej budeš môcť aj ty! Kedy sa však uskutoční Dara No. 2 zatiaľ nie je jasné, pretože na termíne sa ešte nedohodli, no jedno je isté. Oplatí sa počkať!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach