Europa 2 - Maxximum muziky

Chceš ohúriť ako štíhla Adele? Vieme, aký PRVÝ krok musíš spraviť!

Len nedávno šokovala speváčka Adele svojich fanúšikov, keď na svoje 32.narodeniny zverejnila fotografiu, na ktorej je v dokonalej forme a štíhla ako nikdy. Okamžite sa internetom prehnala vlna obdivu, že dokázala po toľkých rokoch, keď ju trápili kilogramy navyše, takto krásne zhodiť. No jej nový vzhľad si vyslúžil aj vlnu kritiky, keďže sa mnohým nepozdával obrovský úbytok váhy – speváčka zhodila neuveriteľných 45 kíl. Avšak ozval sa jej bývalý tréner a všetko uviedol na pravú mieru – speváčka chcela byť najmä zdravšia a nadbytočné kilogramy šli aj vďaka tomu dole.

Veľmi inšpiratívna premena, však? Karanténa sa pomaly končí a prejedené a presedené večery doma možno zúžili aj tvoje šaty či nohavice. Do leta je ešte nejaký ten piatok, tak nesmúť, nesiahaj po drastických diétach. Skús sa objednať k odborníkom na zdravé chudnutie z Natur House a dohodni si s nimi návštevu v niektorej z ich pobočiek počas Dní otvorených dverí, ktoré majú 26. – 28.mája. Príď urobiť niečo pre seba, svoje zdravie i krásu – odborníci z Natur House ti poradia :

  • ako získať a udržať si štíhlu líniu
  • ako dobiť energiu
  • ako sa znovu dostať do formy
  • ako byť v lete krásna

Stačí si vybrať pobočku, ktorú máš najbližšie a dohodnúť individuálny termín – nemusíš sa báť, návšteva v Natur House je bezpečná – na každej pobočke dbajú na prísne bezpečnostné opatrenia.

Zarezervujte si váš termín čím skôr, kapacita pobočiek je obmedzená.

V spolupráci s Natur House

Zdroj: europa2.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach