Europa 2 - Maxximum muziky

Odpočívaj v pokoji, Jack: Predstavili nový iPhone 7, naštvali fanúšikov a tí teraz vracajú úder!

Čakanie sa skončilo! Spoločnosť Apple odhalila nový iPhone 7, ktorý sa dostane do predaja ešte tento mesiac. Je štýlovejší, modernejší a vodeodolný. Ako píšu mnohé zahraničné servery, na svoje si prídu milovníci fotografovania. ´Sedmička´Plus má duálny objektív, teda dva 12MP fotoaparáty.

Predná kamera má 7MP. Fotky budú ešte lepšie dokonca aj za zlých svetelných podmienok, sľubujú hrdí ´applisti´, ktorí opäť tvrdia, že je to ich najlepší iPhone doteraz. (Tak, ako to sľubujú pri uvádzaní každého najnovšieho modelu.)

Fanúšikovia zúria!

Zopár noviniek, ktoré predstavila spoločnosť Apple na konferencii, však už stihlo fanúšikov a potenciálnych zákazníkov pekne ´nasrdiť´! Slúchadlá sa nebudú k novému iPhone-u napájať cez klasický jack tak, ako to bolo doteraz. V balení bude na slúchadlá špeciálny konektor.

Nový iPhone však prvýkrát ponúkne stereo reproduktory, ktoré sú zárukou čistejšieho a kvalitnejšieho zvuku. Systém iOS 10 bude dostupný od 13. septembra, informuje portál touchit.sk. A cena? Tá zaujíma nadšencov ´jabĺčka´ určite tiež. Klasická ´sedmička´ sa bude predávať od 759 eur, plusko od 899 eur.

https://www.youtube.com/watch?v=Q6dsRpVyyWs

Prečítaj si aj ďalšie články!

Krásna Monica z Priateľov na nespoznanie! Pozrite sa, ako herečku zmenili plastické operácie

Krachol ďalší šoubizový vzťah. Sexy speváčka je znova single!

Prestrelila? Známa speváčka zverejnila fotografiu, na ktorej jej vidieť takmer do žalúdka!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach