Europa 2 - Maxximum muziky

Letné nealko drinky, ktoré si vychutnáte kedykoľvek počas roka!

Ťažko sa o tom píše, ešte ťažšie hovorí, ale s letom sa budeme musieť pomaly rozlúčiť. Jeseň sa síce oficiálne začne až 23. septembra, no dlhým letným večerom odzvonilo. Ak si však plánujete sadnúť k fotkám z dovolenky a zaspomínať na najkrajšie dni, chcelo by to niečo osviežujúce k tomu, čo poviete? Prinášame zopár tipov na letné nealko drinky, ktoré budú chutiť kedykoľvek počas roka.

Jahodová limonáda – Roztlačíme dve, tri stredne veľké jahody a položíme ich na dno vyššieho skleneného pohára. Odšťavíme citrón, zalejeme jahody a doplníme bublinkovou minerálkou.

Zázvorovo-bazalkovo-grapefruitová limonáda – Odštavíme grapefruit, nastrúhame trošku zázvoru a dozdobíme lístkami bazalky. Ľahký nápoj k večer je hotový.

Virgin mojito – Pozná asi každý šofér! Nealko klasika, mimoriadne obľúbená! Stačí limetka, trstinový cukor a minerálka. Dozdobíme lístkami mäty.

Melónové schladenie – Červený melón nakrájame na malé kúsky, pridáme ľad a zalejeme minerálkou. Niekedy stačí aj dobre vychladený melón, ak by ste sa chceli vyhnúť ľadu. Pridať môžeme odšťavený citrón.

Mangové smoothie – Olúpané mango rozmixujeme, pridáme maliny a ľad. Ak by to bolo príliš husté, môžete pridať vodu.

Inšpirovali sme vás?

Prečítaj si aj toto!

Dede v šoku, Matúš s Láďom neprišli do práce. Vieme, čo sa stalo a čo bude s Rannou show ZOO ďalej!

Majster vtipných koláží. Chalan sa vie celebritám natlačiť do fotografií a robí to výnimočným spôsobom.

Biberova frajerka otvorene o vzťahu s Justinom. Aká je kanadská megastar v súkromí?

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach