Europa 2 - Maxximum muziky

12 užitočných a milých vecí, ktoré môžete urobiť, keď vám vypadne wi-fina

Nenechajte sa znechutiť nefungujúcou wifinou! Kým zase „naskočí“, skúste dvanásť užitočných aktivít, po ktorých budete mať dobrý pocit. Byť občas nedobrovoľne online, sa oplatí. Alebo sa len skúste zahrať, že vám nefunguje internet a urobte na sebe experiment! Idete s nami do toho?

Prehryznite niečo, na čo máte chuť už dlhší čas – Bojujete so sebou, či si ten zákusok v chladničke dať alebo nie? Dajte si! Cukor potrebujete. Nie nadarmo sa hovorí, že „Obaľ si nervy!“ V situácii, keď vám nefunguje wifina, padne sladké naozaj vhod.

Vyčistite klávesnicu aj monitor počítača – Viete, koľko baktérií je na ňom? Bude stačiť zopár ťahov antibakteriálnym obrúskom a máte to!

Káva – Čas uvariť si ďalšiu kávu. Už ste na ňu medzičasom možno aj zabudli…

Zaklopte susedom a pozdravte ich – Aspoň zistíte, či aj oni majú rovnaký problém. A keby to vyzeralo na dlhší výpadok signálu, možno vám po zopár milých slovách poskytnú heslo do ich wifi siete.

Zastavte sa na moment – Zatvorte oči a premýšľajte. Nadýchnite sa. Meditujte. Natiahnite sa. To rozhodne pomôže.

Vybehnite vyniesť kôš – V návale povinností ste už prestali cítiť aj ten smrad, ktorý sa na vás valí spoza kuchynskej linky. Odpadky do bytu nepatria.

Urobte si poznámky – Napíšte ich rukou na malé pripomienkové papieriky. A olepte si nimi počítač. Nezabudnete na nič, čo ste chceli urobiť, keď ste ešte boli online.

Poupratujte – Minimálne svoje pracovné miesto. Utrite prach, poukladajte perá a dokumenty.

Vybehnite von – Nejaká verejná wifi sa v blízkosti musí nájsť, keď ju tak veľmi potrebujete!

Polejte kvety – Už si to po pár dňoch žiadajú! A pohár vody nalejte aj sebe.

Nakreslite niečo – Stačí pero a papier. No a čo, že ste nekreslili celú večnosť… Čo ak z toho vznikne niečo naozaj pekné?

Zavolajte blízkym a priateľom – Nefunguje wifi? Dohodnite si obed, popoludňajšiu kávu alebo večerný program. A posťažujte sa, že nemôžete byť online 😉

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu.

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach