Europa 2 - Maxximum muziky

7 vecí, ktoré nás robia atraktívnymi: Žiadne triky, tu teraz nejde o vonkajší zjav!

Ako by ste opísali atraktívneho človeka? Ženu či muža? Možno si pod slovom „atraktívny“ predstavujete dokonalú postavu či pekné črty tváre, no teraz ide o niečo iné. Stránka higherperspectives.com píše o vnútornej kráse človeka, ktorá spočíva v týchto siedmich bodoch.

Sebavedomie – Nezáleží na veku, pohlaví a ani rase, sebavedomie je to, čo nás robí atraktívnymi pre našich potenciálnych partnerov, ale aj priateľov a kolegov v práci. Byť sebavedomý, znamená poznať svoje silné, ale aj slabé stránky.

Sexualita – Buďme úprimní k sebe a úprimní aj k našim partnerom. Naučme sa ju brať ako súčasť našej existencie. Ak sa nám niečo páči, povedzme to. A aj naopak… Ak nám niečo nevyhovuje, hovorme o tom tiež.

Humor – Je nielen korením vzťahu, ale korením všetkého. Naučme sa ho však používať správne a v situáciách, kedy sa naozaj hodí. A naučme sa takisto aj oceniť humor iných.

Vášeň – Všetko, čo robíme, by sme mali robiť s vášňou. Ísť do toho naplno. Takisto aj pracovať. Ale pozor! Byť vášnivým zamestnancom, neznamená pracovať 24/7. Znamená to, že všetko, na čom robíme, by nám malo záležať.

Rozhodnosť – Nemusíme mať odpovede na všetko, ale majme svoj názor a buďme rozhodní. Veta „Je mi to jedno“ je až príliš jednoduchá. Veci by nám nemali byť ukradnuté. Práve naopak!

Srdečnosť – „Buďme milí. Ku každému a v každej situácií. Lebo nikto z nás nevie, čo ten druhý prežíva a s čím bojuje,“ povedal raz ktosi múdry a mal pravdu.

Ochota – Akceptovať samých seba, našich priateľov a ľudí okolo nás.

Prečítaj si aj ďalšie články!

Exkluzívne na Europe 2. Raper Kali predstavil najemotívnejšiu skladbu kariéry, ktorú venoval nebohej mame

Ilustrácie ako důkaz, že keď sa nám niekto páči, správame sa čudne.Spoznávate samých seba?

Rozdiely medzi mužmi a ženami na vtipných obrázkoch. Takto je to v skutočnosti!

12 obrázkov, ktoré ukážu všetkým ženám, prečo tak veľmi milujú svojho chlapa. Sledujte!

Nenormálne prepracované a uletené zároveň. Kancelárie spoločnosti Google vyzerajú skvele!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach