Europa 2 - Maxximum muziky

Ktorá je vaša NAJOBĽÚBENEJŠIA farba? Odpovedzte rýchlo a čítajte, čo to znamená!

Zistili ste, že vaše skrine sú plné tmavého oblečenia? Nemajte strach, čierna nemusí symbolizovať iba smrť a smútok. Prečítajte si, čo všetko o vás napovie… Ani biela neznamená iba nevinnosť. A vôbec, nič na tomto svete nie je iba čierne a iba biele. Farby vás prezradia!

Ktorá je vaša najobľúbenejšia?

Ružová – Ste nežní a veľmi jemní. Takisto veľmi citliví, a to hlavne na svojich blízkych a priateľov. Ružová tiež reprezentuje lásku. Nie telesnú, ale romantickú. Zakladáte si na dobrých vzťahoch. S rodičmi, súrodencami, kolegami, priateľmi, ale aj partnermi.

Červená – Ste zmyselní a máte chuť žiť! Ste veľmi vášniví a do všetkého idete s veľkým nadšením. Obdivujete, ale ste radi, keď vás takisto iní obdivujú. Problémy sú pre vás výzvou. V partnerskom živote ste oddaní a nespútaní.

Oranžová – Máte radi spoločnosť, udávate trendy, okolie vás považuje za vodcov a vy si to užívate. Milujete život a všetky jeho radosti, ale aj starosti. Ľudia s vami radi trávia čas, lebo máte v sebe pozitívny náboj.

Žltá – Symbolizuje rozvahu a múdrosť. Ľudia, ktorí obľubujú žltú, sú veľmi inteligentní a rozhľadení. Takisto mimoriadne kreatívni. Občas trošku výbušní.

Hnedá – Je farbou zeme. Stojíte nohami pevne na nej. Máte radi svoj pokoj, príbytok, užívate si ho plnými dúškami a občas ste samotárski. Máte radi bezpečie. Držíte sa svojich plánov a predsavzatí. Nemáte radi, keď vás niekto obmedzuje.

Zelená – Milovníci zelenej sú cieľavedomí, chtiví a plní energie. Vystihuje ich aj spoľahlivosť. Ľudia, ktorí majú radi zelenú, málokedy sklamú. Držia sa zásad a pravidiel.

Modrá – Máte radi modrú? Blízki za vami chodia časktokrát vtedy, keď potrebujú poradiť. Ste verní a oddaní. Takisto pokojní. Nemáte radi hádky a konflikty.

Fialová – Máte v sebe niečo iné. Magické a krásne. Ste tajomní a mnohí by o vás povedali, že ste čudní. Kto má rád fialovú, je s veľkou pravdepodobnosťou introvert a umelec.

Biela – Perfekcionisti! Čistotní a poriadkumilovní. Občas chladní a nedostupní.

Čierna – Radi vzbudzujete pozornosť. Ste zvedaví. Svoje pocity nedávate najavo príliš okato. Máte radi tajomstvá, sami ich niekoľko ukrývate. Pôsobíte vznešene a nedostupne.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach