Europa 2 - Maxximum muziky

Zverejnili ste niekedy jednu z týchto 7 vecí na sociálnej sieti? Hrozí vám nebezpečenstvo!

Aké riziká so sebou prinášajú sociálne siete? Komunikácia s priateľmi či rodinou je síce fajn, pozor by sme si však mali dávať na to, aké informácie o sebe prezrádzame. Facebook, Instagram aj Twitter sú pre nás častokrát hrozbou!

Toto vo virtuálnom priestore nikdy nerobte

Nezverejňujte pas, občiansky preukaz a ani vodičák – Podarilo sa vám úspešne urobiť si vodičský preukaz a už ho držíte v rukách? Nefoťte ho a nehádžte na web, niekto by mohol zneužiť citlivé informácie. Platí to aj pri ostatných dokladoch.

Pozor na kreditku – Ani tá nepatrí na sociálne siete a takisto žiadne údaje z nej. Aby vás raz neprekvapil vybielený účet.

Dovolenka – Choďte, užívajte, no hlavne neinformujte, že nebudete najbližších pár dní mimo domu. Zlodeji striehnu všade.

Vyhrali ste? – Jedna Austrálčanka doplatila na to, že na webe zverejnila selfie foto s výherným tiketom. Jej známy údaje zneužil a výhru si vybral namiesto nej, píše The Independent na webe.

Pozor na sťažnosti – Na šéfa, na svokru, na kolegov, na kohokoľvek. Ani neviete ako a tí ľudia sa k tomu dostanú. Potom budete mať problém!

Intímnosti – Čo sa raz dostane na web, už to tam zostane navždy, aj napriek tomu, že to vymažete. Pikantné zábery na sociálne siete nepatria. Raz vás môže minulosť dobehnúť ani neviete ako…

Informácie o najmenších – Deti vám ešte nedokážu povedať „nie“! Aj informácie o nich či ich fotografie sú ľahko zneužiteľné. Najmenší na sociálne siete nepatria!

Europa 2 online! Počúvaj nenormálne dobrú hudbu aj na našom webe – stream nájdeš TU

Enrique Iglesias na zaćiatku kariéry a teraz. Pozrite sa, ako sa zmenil!

Emma Watson nafotila akty! Nič vulgárne však nečakajte!

Pravda o návrate obľúbených Priateľov. Prehovorila Phoebe alias Lisa Kudrow

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach