Europa 2 - Maxximum muziky

10 nápadov na rýchle (nielen vianočné) darčeky, ktoré potešia mužov

Ženy sa v nákupoch vyznajú lepšie ako my, muži. Vedia presne, kde a čo hľadať a aj keď nevedia, tak sú ochotné stráviť nakupovaním asi o dve hodiny dlhšie. Nás, chlapov to prechádza tak po 20-tich minútach. Ale darčeky máme radi. Občas aj prekvapenia… Dámy, ak by ste si predsa len veľmi lámali hlavy, čo kúpiť otcovi, bratovi, švagrovi či frajerovi, múdre webové stránky ako GQ.com alebo aj ELLE.com radia toto.

Čiapka – Najvhodnejšia je jednofarebná a neutrálna. Taká, o ktorej si myslíte, že by sa niektorému z mužov vo vašom okolí mohla páčiť. Nemusí byť značková, radšej stavte na kvalitný materiál… Ak je vlnená, nesmie hrýzť!

Poháriky na whisky – Viete o švagrovi, že miluje whisky? Dva poháriky predsa nemôžu byť veľmi drahé. A ak potešia, ani neváhajte. Poháriky na „škótsku“ sa hodia aj vášmu partnerovi. Medzi sviatkami si môžete dať spolu

Manžetové gombíky – Najlepšie nejaké originálne a uletené!

Posteľná bielizeň – Ak si váš brácho kúpil nový byt, posteľná bielizeň sa určite hodí. Mäkké froté uteráky sú takisto fajn.

Otvárač na víno / pivo – V nejakom šialenom tvare. Napríklad v tvare obrovského zuba.

Šál / šatka – Poteší stále. A zima sa ešte len začala. Skúste staviť na farbu, ktorú bežne nenosí, no myslíte si, že by sa mu hodila. V najhoršom prípade vám ten šál daruje 🙂

DVD – Obľúbený film na originálnom disku by mohol potešiť. Videli ste niečo spolu a skonštatovali ste, že to bolo naozaj dobré? Ani neváhajte. Bude to nielen príjemná spomienka, ale aj darček.

Voda po holení – Neverte, keď vám niekto povie, že kozmetika pod stromčekom je klišé. Kvalitná voda po holení sa zíde furt.

Malá kapsa na doklady a peniaze – Zíde sa pri cestovaní. Nezaberie veľa miesta.

Nástenné hodiny – Vraj postupne miznú z domácností, lebo všetci kukajú do mobilov. Skúste nejaké netradičné. Miesto sa hádam niekde na stene nájde. Aj keby viseli na wécku…

Prečítaj si aj ďalšie články

Celebritné páry, ktoré si dali v roku 2016 zbohom. Kto okrem Biebera sa ešte rozišiel?

18 nenormálnych premien! Fotografie ako dôkaz, že boj s kilami navyše sa dá vyhrať!

Vianočné carpool karaoke. Mariah Carey sa do očí nikto nepozeral!

Batoľa prezlečené za levíča postavili pred skutočného leva. Takto zviera zareagovalo!

Žltí mimoni sa vrátia v treťom pokračovaní filmu Ja, zloduch. Sleduj trailer!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach