Europa 2 - Maxximum muziky

Slovenka schudla 13 kg a vyzerá úplne inak! Nie sú za tým žiadne tajomné tipy

Ženské pokolenie celý život prenasleduje jeden veľký strašiak menom váha. Akonáhle sa niekomu z nášho okolia podarí schudnúť, či vyformovať si postavu, sme celé žhavé po informáciách, ako sa im to podarilo.

Odpoveď Patris, ktorej sa podarilo schudnúť 13 kg a zmeniť svoj výzor, je jednoduchá: „Najprv sa musíte naučiť milovať samú seba“.

Raz bola hore a potom zas dole, no potom prišiel ten zlom: „Keď človek stretne „dokonalého“ človeka, ktorý ho má rád takého aký je, dostal to najväčšie šťastie v živote a viac si nemusí priať. Vždy som riešila svoju postavu, formu-neformu, nechcelo sa mi držať stravu, chvíľu diéta, potom vypekanie koláčov.“

V momente, kedy prestala riešiť, to začalo ísť samé. Ruka v ruke so šťastným vzťahom, prišlo fitness, zdravé kuchtenie, ale aj nezdravé nájazdy na zmrzlinu. Už to tak raz je, a aj teraz má svoje slabé chvíľky, ale vždy sa snaží udržať vo forme.

A aké je skutočne fitness a zdravé stravovanie:

„Fitness je ako manželstvo, nemôžeš podvádzať a čakať, že to bude fungovať“

Patris a jej partner Stanley milujú fitness a spoločne sa nazývajú We lift together a momentálne sa na dobu neurčitú presťahovali do Thajska.

Už tu na Slovensku si spoločne rozbehli svoj biznis, pomáhali ľuďom v ich premenách, robili tréningové plány pre dvojice, zhotovili vlastnú značku oblečenia a pred odchodom do raja stihli vydať aj knihu zdravých receptov.

Už ste počuli o tomto?

Vek 30 a 35 rokov je v živote muža veľmi dôležitý. Zisti prečo!

Nefunguje ti rádio? Klikaj na náš online stream a maj nenormálne dobrú hudbu vždy so sebou.

Hviezda seriálu Oteckovia sa stane opäť otcom. Herec prekvapil kolegov aj fanúšikov!

Maďarské latino, ktoré nepustíš z hlavy. Pozri si oficiálny videoklip!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach