Europa 2 - Maxximum muziky

Dôkaz, že smartfón s prvotriednymi funkciami a skvelým foťákom nemusí stáť majland!

Telefón, ktorý uspokojí potreby toho najnáročnejšieho zákazníka. Človeka, ktorý miluje trendy, je neustále online a svoje zážitky rád zdieľa s najbližšími a priateľmi.

Motorola one Vision fotí ostré zábery za každého svetla. Budeš mať schopnosť videnia v tme. Maximalizuj pohľad na svet cez jasnejší objektív a bav sa!

Motorola one Vision v skratke

– 48 MP duálny systém zadných kamier s pokročilou technológiou Quad Pixel

– má doteraz najmodernejší kamerový systém zo všetkých motorola zariadení

– poháňa ho umelá inteligencia

– filmový displej CinemaVision (maximálna veľkosť zobrazenia, zážitok z kina priamo v ruke)

– perfektná výdrž batérie

– najnovšia verzia Android One (Vychutnaj si tri roky mesačných bezpečnostných aktualizácií a zaručené aktualizácie softvéru)

Motorola one Vision ponúka množstvo fantastických funkcií, ktoré sú zabalené do cool obalu. Smartfón má 6,3″ Full HD+ CinemaVision displej so zabudovanou kamerou a pomer strán 21:9. V ruke sa drží mimoriadne pohodlne. Vybrať si môžeš z krásnych gradient farieb ako je zafírová a bronzová.

Pre tých, ktorí fotia takmer všetko a všade, aj za nepriaznivých svetelných podmienok, je k dispozícii mód Nočné Videnie. Fotky budú vkusné a hlavne ostré, a to aj napriek tomu, že prirodzeného svetla bude málo. Platí to aj pri obľúbených selfies.

Nová funkcia portrétového osvetlenia využíva umelú inteligenciu na pridanie krásnych svetelných efektov na tvoju tvár, pričom automatické snímanie úsmevu a inteligentná kompozícia zaisťujú, že tvoje fotky budú vždy Insta-ready. Bez výčitiek svedomia budeš môcť použiť #nofilter.

Batéria je ako superhrdina, ktorý vydrží a poháňa tvoj smartfón celý deň. Keď príde čas na dobitie, TurboPower™ vám poskytne až 7 hodín energie iba po 15 minútach nabíjania, takže ste okamžite pripravení.

Motorola one Vision má 128 GB úložisko. To znamená dostatok miesta na obľúbené songy, filmy aj fotky. Komu by sa málilo, vďaka SD karte si rozšíri pamäť až na 512 GB.

Motorola one Vision je na Slovensku dostupný od 16. mája 2019 u autorizovaných predajcov za propagačnú štartovaciu cenu 299 eur s DPH.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach