Europa 2 - Maxximum muziky

Mladá Češka schudla neuveriteľných 34 kíl! Pozri si jej cestu k dokonalej postave

Ako malá sa venovala tancu, lyžovaniu a jednoducho milovala pohyb. No neskôr prišla puberta, alkohol, fastfood a ponocovanie, ani si to neuvedomila a zrazu mala 92 kíl.

Odrazu prišla maturita a ona chcela schudnúť. Prejedanie sa striedalo s hladovaním. Ničila sa a nenávidela. Odrážalo sa to na jej psychike a nebola už tá pozitívna baba.

Problém so svojou váhou a neustálymi diétami má mnoho žien. Preto sme sa rozhodli napísať vám o KAMU – českej foodblogerke, ktorá si prešla peklom, aby mohla žiť svoj sen. Skĺbila lásku k jedlu s dokonalou postavou.

Zlom prišiel pred 6 rokmi, kedy si povedala, že nemá v úmysle sa zabiť. Najskôr navštívila psychiatra a neskôr aj dietologičku. Začala na sebe makať, vyradila sladké, vyprážané a hlavne stravu plnú éčiek. Sústredila sa na to, aby sa jej strava zakladala na zelenine, mäse a rybách.

Dnes motivuje tisícky žien v Čechách, ale aj na Slovensku. Vydala knihu s receptami, našla svoju lásku a žijú si svoj sen. Obaja sú tak brutálne trafení, až vás nabijú neskutočnou energiou na každý deň.

Kamu sa stala inšpiráciou pre mnohé ženy, nielen v chudnutí, stravovaní, ale aj v životnom štýle.

Pozri akou premenou prešla:

​Ak si raz za čas uletí a potrebuje sa opäť dostať do formy, cez svoj instagram vyzve aj fanúšikov, aby sa pridali a „bombili“ ako tomu ona hovorí, spolu s ňou 🙂

Ak ju ešte nesleduješ robíš veľkú chybu, je to pani! @chefkamu

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach