Europa 2 - Maxximum muziky

Vieme ako urobíš dokonalú fotku za každého svetla. Dokonca aj za tmy

Fotoaparát, ktorý fotí ostré fotografie za každého svetla, až to vyzerá, že máte schopnosť videnia v tme. Ukázalo sa, že také niečo existuje a prinášame to všetko s Motorola one Vision, ktorý je navrhnutý pre maximalizovanie vášho pohľadu na svet cez jasnejší objektív.

Motorola one Vision obsahuje náš doteraz najmodernejší kamerový systém, ktorý je poháňaný umelou inteligenciou a 48 MP duálny systém zadných kamier, ktorý používa pokročilú technológiu Quad Pixel. Filmový displej umožňuje maximálnu veľkosť zobrazenia, takže zážitok z kina môžete mať priamo na dosah ruky!

Vychutnajte si zážitok ako z kina bez ohľadu na to, kde sa nachádzate s prvotriednym 6,3″ Full HD+ Cinema Vision displejom so zabudovanou kamerou a pomerom strán 21:9. Motorola one Vision ponúka ultraširoký filmový displej pre maximalizáciu filmov a videí na cestách.

​48 megapixelový (MP) senzor na zadnej strane telefónu taktiež prichádza vybavený s optickou stabilizáciou obrazu (OIS) a naším novým módom Nočné Videnie. OIS kompenzuje rozmazanie fotiek a videí, zatiaľ čo Nočné Videnie vám umožňuje snímať jasné a ostré fotografie aj v tmavých svetelných podmienkach.

25 MP predný fotoaparát vám na Motorola one Vision umožňuje vybrať si veľkosť pixelov v závislosti od situácie a zaistiť, aby ste zakaždým zachytili vysokokvalitné fotografie.

Motorola one Vision je na Slovensku dostupná od 16. mája 2019 u autorizovaných predajcov za propagačnú štartovaciu cenu 299 eur s DPH.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach