Europa 2 - Maxximum muziky

Pre fanúšikov Toy Story je pripravené obrovské prekvapenie! S touto vecičkou zabodujete

Ubehlo už 24 rokov od vytvorenia celovečerného animáku Toy Story. Aj napriek tomu animovaný film žne úspechy po celom svete a dočkal sa štyroch pokračovaní. Tentokrát si fanúšikovia Toy Story prídu na svoje.

Legendárne duo Buzz a Woody patria k neodmysliteľnej podstate celého príbehu. Okrem toho, že sa fanúšikovia dočkali štvrtého pokračovania Toy Story, môžu svoju lásku ku kultovému duu odprezentovať párom nezhodných tenisiek, ktoré sú navrhnuté v ikonickom vzhľade každej postavičky.

Nerdist informuje, že známa športová značka sa spojila s Pixar a BAIT a vytvorili nový druh originálnych tenisiek. Ľavá topánka je zdobená fialovým a zeleným vzorom Buzza s fialovým vnútrom. V hornej časti tenisiek sa nachádza tlačidlo Instapump, ktorého podklad nesie čierne a žlté varovné pruhy.

Pravá teniska nesie motív Woodyho. Na bokoch je zdobená čiernym a bielym motívom. Zvyšné časti topánky majú žltú a modrú farbu. Každopádne ide o zaujímavý pár topánok, vďaka ktorým budú mať ich majitelia príbeh hračiek doslova pod nosom.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach