Europa 2 - Maxximum muziky

Kam po maturite? Poď na veľtrh Gaudeamus – Akadémia v Bratislave a budeš v tom mať jasno

Vieme, že je toho na teba teraz dosť a nechceš o maturite ani počuť. Musíme ti ale pripomenúť, že sa blíži nový veľtrh pomaturitného vzdelávania Gaudeamus – Akadémia Bratislava. Urob si jasno, čo budeš po škole robiť, zaži pri tom zábavu a zisti, čo v tebe je. Stretneme sa 24. až 26. septembra 2019 na výstavisku Incheba Expo v Bratislave.

Príď sa presvedčiť, že na Gaudeame v Bratislave nie je nuda. Navyše, keď sa zaregistruješ online, dostaneš od nás 30 % zľavu na vstupné.

Čo ťa na Gaudeame v Bratislave čaká?

  • Viac ako 250 univerzít, VŠ a VOŠ
  • Cez 300 fakúlt
  • Ohromujúcich 8 000 študijných programov
  • Veľa možností štúdia v zahraničí v celej Európskej únii
  • 60 zaručene nie nudných prednášok
  • 7 zaujímavých sprievodných programov

Ako sa zaregistruješ a získaš 30 % zľavu?

Mrkni na web www.gaudeamus-sk.sk, kde sa preklikáš na registračný formulár pre študentov. Stačí iba zadať svoje meno a priezvisko, e-mail a uviesť, do ktorého ročníka SŠ chodíš. Nič, čo by budúci maturant nezvládol. Na e-mail ti príde potvrdenie, ktoré si vytlač a prines na pokladňu v deň, keď sa budeš chcieť Gaudeamu zúčastniť. Tým získaš nárok na dosť príjemnú 30 % zľavu zo vstupného.

Načo ti Gaudeamus vlastne bude?

Ocitneš sa na výstave všetkých zaujímavých odborov. Spoznáš, čo ktorá škola ponúka, aj to ako študovať v zahraničí. Zistíš, čo potrebuješ pre prijatie a objaviš, čo by ťa v budúcnosti bavilo. Urobíš si jednoducho obraz o tom, kam chceš smerovať a ešte sa vďaka prednáškam dozvieš mnoho vecí zo sveta. A možno aj natrafíš na odbor, o ktorom si ani nevedel, že existuje (napríklad taká Ergoterapia).

Tak nezabudni, veľtrh sa koná od utorka 24. 9. do štvrtka 26. 9. 2019 na výstavisku Incheba Expo v Bratislave. Viac informácií a registráciu nájdeš na www.gaudeamus-sk.sk.

V spolupráci sGaudeamus – Akadémia Bratislava 2019

Zdroj: www.europa2.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach