Europa 2 - Maxximum muziky

Kam po maturite? Gaudeamus v Nitre sa blíži a urobí ti v tom jasno

Vieme, že je toho na teba teraz dosť a nechceš o maturite ani počuť. Musíme ti ale pripomenúť, že sa blíži veľtrh pomaturitného vzdelávania Gaudeamus. Urob si jasno, čo budeš po škole robiť, zaži pri tom zábavu a zisti, čo v tebe je. Stretneme sa 5. a 6. novembra 2019 na výstavisku v Nitre. Príď sa presvedčiť, že na Gaudeame v Nitre nie je nuda. Nezabudni, že keď sa registruješ online, dostaneš od nás 30 % zľavu na vstupné.

Čo ťa na Gaudeame v Nitre čaká?

  • Viac ako 200 univerzít, VŠ a VOŠ
  • Cez 150 fakúlt
  • Ohromujúcich 6 000 študijných programov
  • Veľa možností štúdia v zahraničí v celej Európskej únii
  • 25 zaručene nie nudných prednášok
  • 7 zaujímavých sprievodných programov

Ako sa zaregistruješ a získaš 30 % zľavu?

Mrkni na web www.gaudeamus-sk.sk, kde sa preklikáš na registračný formulár pre študentov. Stačí zadať svoje meno a priezvisko, e-mail a uviesť, do ktorého ročníka SŠ chodíš. Nič, čo by budúci maturant nezvládol. Na e-mail ti príde potvrdenie, ktoré si vytlač a prines na pokladňu v deň, keď sa budeš chcieť Gaudeamu zúčastniť. Tým získaš nárok na príjemnú 30 % zľavu zo vstupného.

Načo ti Gaudeamus vlastne bude?

Ocitneš sa na výstave všetkých zaujímavých odborov. Spoznáš, čo ktorá škola ponúka, aj to ako študovať v zahraničí. Zistíš, čo potrebuješ pre prijatie a objavíš, čo by ťa v budúcnosti bavilo. Urobíš si obráz o tom, kam chceš smerovať a ešte sa vďaka prednáškam dozvieš mnoho vecí zo sveta. A je možné, že natrafíš na odbor, o ktorom si ani nevedel, že existuje (napríklad taká Ergoterapia).

Tak nezabudni, veľtrh sa koná od utorka 5. 11. do stredy 6. 11. 2019 na výstavisku Agrokomplex Nitra. Viac informácií a registráciu nájdeš na www.gaudeamus-sk.sk.

V spolupráci sGaudeamus – Akadémia Bratislava 2019

Zdroj: www.europa2.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach